Müşteri Hizmetleri

Kargo Gönderimleri

Kargo Ücreti ;
Satın alacağınız ürünlere göre kargo fiyatı değişiklik göstermektedir. 

Anlaşmalı Kargo Şirketi;
Firmamızın anlaşmalı şirketi Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo’dur. Talep edilmesi durumunda anlaşmalı olduğunuz kargo şirketleriyle gönderilebilir. İstediğiniz kargo şirketiyle gönderimin yapılabilabilmesi için sipariş sonrası bize iletişim bölümünden ulaşmanız gerekmektedir.
 
Kargo Takibi;
Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde “Kargoya Verildi” bildirimi mail olarak gönderilmektedir.
Kargo takip numaranız saat 18:00’dan sonra mail olarak size bildirilmektedir.
Ayrıca “Sipariş Takibi” sayfamızdan mail adresi ve sipariş numaranız ile sorgulama yapabilir, kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz.  

Kargo Ulaşım Süresi;
Kargo şirketleri tüm şehir ve ilçelere genellikle 1 (bir) iş gününde, en geç 2 (iki) iş gününde kargo teslimatı yapmaktadır. Bazı bölgelere (köy, kasaba, mobil) teslim süresi 3-4 iş günü içinde gerçekleşmektedir.
 
Farklı Adrese Kargo Gönderimi;
Sipariş formumuzda ürünü ve faturasını farklı adreslere gönderme talebinizi oluşturacağınız alanlar tanımlıdır. Siparişinizin kargoya verilmesinden bir gün sonra faturanız formunuzda belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.  
 
Siparişiniz Adresinize Ulaşmadıysa;
İletişim sayfamızda bulunan formunu doldurarak, canlı destek ekibimizden veya telefonla iletişim 'e geçerek sorunu iletebilir, bilgi alabilirsiniz. Siparişinizin gerekli kontrolleri yapılarak size dönüş yapılacaktır. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.