Müşteri Hizmetleri

İade ve Değişim

İade ve Değişim Talebi Oluşturun
İade ve değişim işlemi için, ürünü aydinkardesler.org’a göndermeden önce "Sipariş Takibi" linkinden başvuru kaydında bulunmanız gereklidir.
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
Faturanız firma adına düzenlenmişse siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamamaktadır.
Siparişinizi aydinkardesler.org'a üye olarak tamamladıysanız, sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "Benim Sayfam" altında "Arıza/İade Takibi" sayfasından istediğiniz talebi seçiniz.
İşlem yapılmasını istediğiniz talebi doğru ve eksiksiz olarak oluşturmanız işlemlerinizi hızlandıracaktır.

Ürünü iade veya değişim koşullarına uygun olarak hazırlayınız.
Ürün teslim alındığı haliyle kullanılmamış ve hasar görmemiş olarak  faturanın iki nüshası ile birlikte gönderilmelidir. Kargo taşımasında hasar oluşmaması için ürünü korumalı ambalaj ile gönderiniz. Kullanılmış ürünlerin iade/değişimleri kabul edilmemektedir.

Firmamızın anlaşmalı kargo şirketi MNG Kargo’dur. Ücretsiz olarak Kargo ile gönderim yapabilirsiniz. 
Farklı kargo şirketleriyle gönderim yapmanız durumunda kargo ücreti tarafınıza aittir. Karşı ödemeli gönderilen ürünler teslim alınmamaktadır.

Aynı Ürünle Değişim;
Almış olduğunuz ürünün hatalı yada yanlış olması durumunda ürün değişim talebinizi bize iletişim bölümünden bildiriniz   Bilgimiz dahilinde anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.
Kargonuz firmamıza ulaştığından itibaren 1-3 iş günü içerisinde yeni ürününüz kargoya teslim edilmektedir.

Farklı Ürünle Değişim;
Almış olduğunuz ürün motorunuza uyumlu değil ise, ürün değişim talebinizi bize iletişim bölümünden bildiriniz.
Ürün değişiminde oluşacak borç tutarlarını sitemizde yayınlanan ödeme koşullarına uygun olarak ödeyebilirsiniz.
Alacak tutarınız satın alma işlemlerinize uygun şekilde iade edilmektedir. Ürünü yanlış almaktan kaynaklanan kargo ücretleri alıcıya aittir.
Kargonuz firmamıza ulaştığından itibaren 1-3 iş günü içerisinde yeni ürününüz kargoya teslim edilmektedir.

Ürün ve Para İadesi;
 Almış olduğunuz ürünlerin  ürün ve para iadesi için, ürünlerin kullanılmamış, üründe herhangi bir hasar meydana gelmemiş olması gerekir. ürün ve para iadesi talebinizi bize iletişim bölümünden bildiriniz. Ürün ve para iadelerinde kargo ücretleri alıcıya aittir. 
Kargonuz firmamıza ulaştığından itibaren 1-5 iş günü içerisinde ücret iadeniz yapılmaktadır.
Satın alma işleminiz kredi kartı tek çekim veya taksitli olarak tamamlandıysa ücret iadeniz kredi kartınıza yapılmaktadır.
Satın alma işleminizi "Eft veya Havale" olarak tamamladıysanız, aynı banka hesap numaranıza ücret iadeniz yapılmaktadır.


Garanti Süresi;
Almış olduğunuz ürünlerin garantisi yoktur. Ürünün hatalı veya yanlış alınması durumunda yada  eksik parça gönderilmesi gibi durumlarda ürün iade ve değişimleri alınmaktadır. Konuyla ilgili talebinizi bize
 iletişim bölümünden bildirebilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.